NaVíkend.cz
Tanvaldské slavnosti 2019
Zábava

Tanvaldské slavnosti 2019

04.09.2019 | 16:50
Město Tanvald
Lidové slavnosti s pestrým programem pro všechny generace. Tanvaldské slavnosti probíhají po celý víkend v areálu kempu Tanvaldská kotlina. V pátek 6. 9. proběhne v autokempu Tanvaldská kotlina od 18:00 taneční zábava. K tanci a poslechu zahraje skupina Benedetta Pavla Černého.

Hlavní program vypukne v sobotu 7. září 2019 od 9:45, kdy divadlo ŠUS zahraje pohádku o Smolíčkovi. Celé dopoledne pak bude věnováno dětem, které si užijí soutěže, dílničky a hry, houpačky, kolotoče a skákací hrad. V hudebním programu vystoupí během dne Mladá dechovka z Jablonce nad Nisou, legendárni country kapela Volupsije nebo popový zpěvák Josef Vágner. S přibývajícím večerem muzika přitvrdí - zahraje skupina Makule, hard rock kapela z Tanvaldu The Broken Dam, slovenský Elán revival Kontra Band a nakonec ve 22:30 H!T (dříve Hudba Tanvald).
 

O pohár starosty města Tanvaldu

Nebudou chybět ani tradiční soutěže: ráno v 9:00 započne soutěž v požárním útoku "O pohár starosty města města Tanvaldu". Akce bude probíhat na Městském fotbalovém stadionu na Výšině. V průběhu celého dne budou k vidění soutěžní pokusy v požárním útoku mnoha soutěžních družstev hasičských sborů a to nejen z Libereckého kraje. Diváci se mohou těšit také na bohaté občerstvení, které bude k dispozici po celý den na ploše stadionu.
 

Vyhlídkový vláček

Zážitkem určitě bude také jízda vyhlídkovým vláčkem po Tanvaldu, který bude v provozu od 9:00 do 17:00. Vláček bude jezdit od autoškoly Štejnar za viaduktem směrem ke Sportovní hale, sídliště U můstku, autokemp. Zpět pojede vláček dolů okolo nemocnice. Jízdné bude za 10 Kč, počítejte s intervalem cca 40 min.
více o události