NaVíkend.cz
Koncert Šumava na nohou
Hudba a divadlo

Koncert Šumava na nohou

19.09.2015 | 21:00
KD Cihelna Vimperk
Ve Vimperku se bude v září konat výjimečný koncert.

Na koncertu Šumava na nohou pro Báru, Lucku, Barušku, Jonáše, Pavlíka a Tomáše zahraje Anna K., Narttu a Olats Otesoc.

Ve Vimperku se loni dala dohromady skupina nadšenců, která uspořádá 19. září 2015 v KD Cihelna Vimperk koncert Šumava na nohou. Hlavní hvězdou večera bude ANNA K, před ní vystoupí vimperští Narttu a celý koncert zahájí Olats Otesoc z Prahy.
Vimperáky a obyvatele blízkých vesnic snad potěší, že Šumava na nohou pořádá koncert interpretky, která na Šumavě často nevystupuje a ani v minulosti nevystupovala, ale to není na celém koncertu nejzajímavější.

Spolek Šumava na nohou byl založen loni s cílem pořádat kulturní akce a z jejich výtěžku podporovat lidi s různými stupni mentálního a tělesného postižení. Ustavila se skupina šesti dětí s různými stupni postižení, mezi které bude výtěžek koncertu rozdělen ve formě materiální pomoci. Jde o tři dívky a tři chlapce pocházející z Borové Lady, Kašperských hor, Strážného, Vimperka a Zdíkova. Jsou mezi nimi dvě děti, které jsou trvale upoutány na invalidní vozík, jeden chlapec, který je ve vigilním kómatu, dvě děti s těžkou formou autismu a další, které utrpělo silnou mozkovou obrnu.

Vstupenky půjdou do předprodeje 15. 7. 2015 a to za 290,- Kč a bude jich 1.000 kusů. Na místě bude vstupenka za 350,- Kč.

Už jste někdy pomohli tím, že jste vyprodali koncert? Jestli ne, tak do toho.
více o události

Nenalezeno nic

Změňte kritéria pro vyhledávání.