NaVíkend.cz
Chillout zóna karlovarského festivalu
Hudba a divadlo

Chillout zóna karlovarského festivalu

18.06.2019 | 07:44
Mall.cz park
Nenechte si ujít vybraný program nejen na plátnech festivalových kin, ale i v karlovarském MALL.cz Parku ve Smetanových sadech, kde si můžete užít letošní novinku, kterou je LED kino pod širým nebem. Na místě si můžete půjčit petangue, badminton, pohodlně se uložit do lehátka nebo se začíst do jedné z knížek od knihkupectví Luxor.

Stejně jako loni i letos přijali pozvání do programu „Čtení tě mění“ české osobnosti jako Barbara Nesvadbová, Tatabojs, Ester Geislerová či Miloš Urban, které se s posluchači podělí o doporučení na knihy, které jim třeba změnily život.

Bugsy's bar a Tommy's food truck připraví to nejlepší jídlo a drinky. Nevšední zábavu slibuje program internetové televize MALL.tv, který návštěvníkům představí pořady ze svého portfolia v interaktivní podobě, například formou prohlídky hotelu Thermal s Adamem Gebrianem či kuchařských show s Koko. Dále budou pro návštěvníky připraveny zajímavé workshopy a degustace i panelové diskuze magazínu Forbes, při kterých bude šéfredaktor Petr Šimůnek vést rozhovory s osobnostmi českého byznysu, filmu a kreativního průmyslu. Hosty bude i herec a režisér Jirka Mádl nebo bývalý youtuber Jirka Král.
 
Dopoledne budou věnována především dětem, které si zde budou moct zasoutěžit o spousty zajímavých cen a zhlédnout animované filmy pro nejmenší.
více o události

Nenalezeno nic

Změňte kritéria pro vyhledávání.