NaVíkend.cz
Bruslení na Masarykově náměstí v Pelhřimově
Sport

Bruslení na Masarykově náměstí v Pelhřimově

11.01.2019 | 07:22
Město Pelhřimov
Počínaje pondělím 7. ledna 2019 od 14:00 hodin si mohou zájemci zabruslit přímo na Masarykově náměstí, kde je pro ně připraveno umělé kluziště se syntetickým ledem, které nepotřebuje vodu ani přívod elektřiny, je zcela odolné vůči teplotním výkyvům a povětrnostním vlivům, a přitom přináší stejnou radost z bruslení jako přírodní led. Nemusí tedy mrznout, aby kluziště fungovalo, pelhřimáci si zabruslí při všech teplotách.
 
Plocha o rozměru 20x10 m, tzn. 200 m2 pojme najednou 47 osob. Bruslaři si užijí sportovní aktivitu zcela zdarma, a to každý všední den od 14:00 hodin do 20:00 hodin, o víkendech je provoz zajištěn od 10:00 hodin do 20:00 hodin. V dopoledních hodinách mohou kluziště využívat školské organizace z Pelhřimova i blízkého okolí, jak tomu bylo v loňském roce. Kluziště bude na Masarykově náměstí stát do neděle 27. ledna 2019.

Osoby mladší 10 let musí být pod dozorem zodpovědné osoby s doporučením použití přilby a rukavic. K bruslení na syntetické ploše není třeba speciálních bruslí pouze je potřeba mít dobře naostřené nože, a tak broušení nožů u bruslí bude zajištěno na místě (cena nabroušení je 30,- Kč).  Dovolujeme si poprosit všechny bruslaře, aby z bezpečnostních důvodů nechali hokejky i puky doma, protože plocha není určena k provozování hokejových zápasů, a to ani na amatérské úrovni.

Vážení příznivci radovánek na bruslích těšíme se na vaši návštěvu a věříme, že vám kluziště přinese zajímavý zážitek tak jako v roce loňském.
více o události

Nenalezeno nic

Změňte kritéria pro vyhledávání.