NaVíkend.cz
Bezděkovský levandulový festival 2019
Hudba a divadlo

Bezděkovský levandulový festival 2019

11.02.2019 | 06:31
Levandulový statek s.r.o
Ve sváteční dny, 5.a 6.července 2019, se stane malá vesnička Bezděkov u Úsova opět hlavním „tahákem“ zájmu pro všechny, kteří mají rádi levanduli, farmářské a lokální produkty, k tomu dobrou muziku a zábavu.

Na pódiu po oba dny proběhne bohatý program a o zábavu se postarají například kapely Mňága a Ždorp, O5 a Radeček, Argema, zazpívá Lenka Filipová a další . V areálu se návštěvníci také můžou těšit na komentované prohlídky levandulových polí a statku, focení v levandulových záhonech profesionální fotografkou a také soutěž o nejlepší bábovku od návštěvníků. Na své si přijdou i nejmenší, pro které organizátoři připravují atrakce. Připraveny budou i besedy s odborníky na téma ekologického zemědělství.

V rámci netradičního občerstvení bude připravena nabídka domácích limonád, levandulové zmrzliny, k dostání bude například mimo běžného i speciálně pro tuto příležitost uvařené levandulové pivo a další speciality. Pro nákupy budou návštěvníkům k dispozici prodejní stánky s výhradně lokálními prodejci, kteří nabídnou i speciální produkty ve vztahu k levanduli.
více o události

Nenalezeno nic

Změňte kritéria pro vyhledávání.